14. Niedziela Zwykła 07.07.2024 r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na diecezję.
- w poniedziałek św. Jana z Dukli, prezb.;
- w czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
- w piątek Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męcz.;
- w sobotę wspom. św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji. O godz. 7:30 Msza Św., a potem procesja różańcowa.
3. Przypominam, że do 14 lipca opiekę nad naszą parafią przejął ks. Mateusz Chwałek. W razie wezwania do chorego proszę się kontaktować na nr tel. 14 682 99 44 lub 790 832 282, a w razie pogrzebu z P. Kościelnym nr 692 224 889.
4. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła: Barbarze Surman, Barbarze Waniczek, Bogusławie Pyrchla, Renacie Pyrchla, Agnieszce Stachnik za ofiarę 60 zł na nowy system wyświetlania pieśni, do której dołożyła się Wioletta Waniczek-Gadziała. W sobotę od 8:30 prosimy: Elżbietę Tulik, Kingę Murza, Grażynę Żołądź, Agatę Szatko, Ewelinę Michoń, Marię Sysło, Barbarę Kolak, Kazimierza Błaś, Pawła Knych, Eugeniusza Świerczek, Kingę Zając, Agatę Chmielowską, Pawła Olszówka, Halinę Mazur, Annę Michoń, Annę Maciuszek, Dagmarę Dzwonek.
Proszę również o skoszenie trawy wokół kościoła.
5. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: Promyczka Dobra, Małego Promyczka Dobra, Gościa Niedzielnego, Dróg Misyjnych.
6. Dziękuję za dzisiejszą ofiarę na tacę. Bóg zapłać!